top of page
' İngilizce Çocukken Öğrenilir.'

Biz Kimiz ?

 

         English House;Kurucusunun 1986'da başlayıp bugüne değin devam eden İngilizce eğitim ve öğretim faaliyetlerinin bir ürünü olarak 2004 yılında İstanbul'da kuruldu.

 

         Kurumsal varoluş nedeni 'İngilizce Çocukken Öğrenilir.' gerçekliğine dayanır ve çalışmalarının esasını çocuklara ve gençlere İngilizce öğretmek oluşturur.

 

         Öğrencilerine ve velilerine; yabancı bir dili öğrenmenin uzun soluklu ve ince bir işçilik gerektiren bir disiplin olduğu bilincini kazandırır. Dil öğrenme becerisinin gerçekleşmesi için profesyonel eğitim süreçleri planlar.

         Anadilimizi 0-3 yaş aralığında ortalama 20 milyon kelime duyarak öğreniriz. Bu ortalama günde 18.00 kelimeye yakın bir rakam demektir.Bu önemli bilgi; anadilimizi öğrenirken kendi dilimize ne kadar yoğun maruz kaldığımızı ve bizim de öğreneceğimiz bir yabancı dile ne kadar çok maruz kalmamız gerektiği gerçeğini ortaya koyar.

 

         Devlet okullarında 30-40 kişilik sınıflarda göreceğimiz 3-4 ders ders saati ile bunu gerçekleştirmek olanaksızdır. Daha az mevcutlu daha çok insiyatif alacağımız, daha dinamik sınıflarda daha çok ders saatlerine ihtiyacımız vardır. Yapacağımız iş-yüzlerce, binlerce ders saati olmalıdır. Okulda,kursta ve masa başında. English House,İngilizce öğrenimi konusunda maksimum 12 kişilik sınıflarda size ihtiyacınız kadar zamanlar sunar.

 

        Bunu gerçekleştirmek için;English House size 32 yıllık birikimi ile ortaya çıkardığı profesyonel yaklaşımları, çocuklarınıza rol model olabilecek uzman eğitim kadrosu ve doğru seçilmiş dil öğrenme kaynakları ile İngilizce öğrenme konusunda güvenilir bir eğitim kurumdur.

         Hedefimiz; dil öğrenme sürecine sürekli yatırım yaparak İngilizce'de okuduğunu ve dinlediğini en üst düzeyde anlayan, gene en üst düzeyde kendini konuşarak ve yazarak ifade eden,mesleklerinde ve hayatın diğer alanlarında mutlu, başarılı ve öğrenmeyi seven bireyler yetiştirmektir.

      İbrahim Kardaşlar

              Kurucu Müdür

ENGLISH HOUSE

İstanbul / Turkey

Minnesota

Level A1

Kentucky

Level A2

Philadelphia

Level B1

Alabama

Level B2

Texas

Level C1

   California

Level C2

bottom of page